INTERJERO AKSESUARAS SU PIENĖS PŪKU

INTERJERO AKSESUARAS SU PIENĖS PŪKU

  • Prekės kodas: STIKLO BURBULAS SU PIENE
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • EUR

    45.00

 
  Pirkti  

Šis originalus rankų darbo meno kūrinys gali tapti puikia dovana draugams, artimiesiems, arba tiesiog sau - stiklo imitacijos rutulys su natūraliu pienės pūku papuoš namus ir pasitarnaus kaip stilinga interjero dekoracija. Pienės pūko aksesuaras gali tapti unikaliu namų ar biuro interjero akcentu - ilgais rudens ir žiemos vakarais primins saulėtas vasaros dienas, kai pienės pūkai, nešiojami šilto vėjelio, lengvai plevena ore…

Troškimas atnešti truputį gamtos į miesto žmogaus namus ir įkvėpė šio kūrinio koncepciją: stiklo rutuliu apgaubtas gėlės pūkas yra tarsi pagauta ir išsaugota vasaros akimirka - truputis saulės ir šilumos.

 

Pūko rutulio specifikacijos:

Dvikomponentė derva

Natūralus pienės pūkas

Rutulio skersmuo 7cm


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas           Geras

APIE

Rankų darbo aksesuaruose slepiasi dalelė tikros, tačiau nevystančios gamtos – skirtingas reikšmes turintys augalai, akmenukai, kriauklytės, smėliukas. Pamenate, kaip vaikystėje radę gražią gėlytę, žemėje iškasdavome duobutę, į kurią paguldydavome augalą ir uždengę stikliuku užberdavome žemėmis? Kasdien vis sugrįždavome pasigrožėti žemėje paslėptu grožiu. Tai priklausė tik mums – mūsų Mažytė Paslaptis. My little Nature – lyg ta pati Mažytė Paslaptis, kurią galime nešiotis su savimi. Tai nėra paprasti papuošalai – kiekvienas užpildas atrinktas apgalvotai ir turi tam tikrų magiškų galių. Kuriame aksesuarus, padėsiančius pritraukti sėkmę, apsaugosiančius nuo pikta linkinčių, ligų ir nelaimių, padėsiančius rasti ramybę ar tikrąją meilę. Kruopščiai atrinkti gamtos elementai taps įspūdingu Jūsų stiliaus akcentu! 

Gaminių dizainas patentų biure saugomas autorinių teisių įstatymo nustatyta tvarka.

Facebook