Apmokėjimo būdai

Apmokėjimo būdai

Priimame dviejų tipų apmokėjimus:

  • Bankiniu pavedimu
  • Paypal

Norėdami apmokėti bankiniu pavedimu sekite veiksmus vedlyje. Visa informacija bus pateikta el. paštu ir puslapyje paskutiniuose veiksmuose. Siuntą išsiųsime tik tada kai matysime jūsų pavedimą banko sąskaitoje.
Aura Jakštė 
SEB bankas
LT23 7044 0006 1961 7160
635272 - individualios veiklos numeris

Norėdami apmokėti PayPal turite pasirinti valiutą Eurais. Pasirinkus valiutą, apmokėjimo vedlyje atsiras papildomas PayPal apmokėjimo būdas.  Siuntą išsiųsime tik tada kai matysime jūsų pavedimą PayPal  sąskaitoje. 


Saugu ir paprasta.

APIE

Rankų darbo aksesuaruose slepiasi dalelė tikros, tačiau nevystančios gamtos – skirtingas reikšmes turintys augalai, akmenukai, kriauklytės, smėliukas. Pamenate, kaip vaikystėje radę gražią gėlytę, žemėje iškasdavome duobutę, į kurią paguldydavome augalą ir uždengę stikliuku užberdavome žemėmis? Kasdien vis sugrįždavome pasigrožėti žemėje paslėptu grožiu. Tai priklausė tik mums – mūsų Mažytė Paslaptis. My little Nature – lyg ta pati Mažytė Paslaptis, kurią galime nešiotis su savimi. Tai nėra paprasti papuošalai – kiekvienas užpildas atrinktas apgalvotai ir turi tam tikrų magiškų galių. Kuriame aksesuarus, padėsiančius pritraukti sėkmę, apsaugosiančius nuo pikta linkinčių, ligų ir nelaimių, padėsiančius rasti ramybę ar tikrąją meilę. Kruopščiai atrinkti gamtos elementai taps įspūdingu Jūsų stiliaus akcentu! 

Gaminių dizainas saugomas autorinių teisių įstatymo nustatyta tvarka.

Facebook