Auskarai su pušies spygliukais

Auskarai su pušies spygliukais

  • Prekės kodas: Plieno auskariukai amuletai
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • EUR

    40.00


Galimi pasirinkimai

 
  Pirkti  

Pušies spygliukai. Ar jauti, kokia stiprybė užplūsta stovint pušyne? Girdint medžių ošimą ir matant linguojančius jų kamienus nejučia pats pradedi stiebtis ligi dangaus. Pušis – nemirtingumo ir ištikimybės simbolis. Papuošalai su pušies spygliukais užtikrins ilgaamžiškumą, suteiks stiprybės ir atneš santarvę su aplinkiniais. 

Šie auskariukai su stikliuku abiejose pusėse, tarp stiliukų - pušies spygliukai.
Sudėtis: narūdijantis plienas (dėmėsio, auskariukai nėra itin lengvi, sveria 8g.) , stiklas (abiejose papuošalo pusėse), dažyti akmenukai.
Auskaro dydis 20x4mm


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas           Geras

APIE

Rankų darbo aksesuaruose slepiasi dalelė tikros, tačiau nevystančios gamtos – skirtingas reikšmes turintys augalai, akmenukai, kriauklytės, smėliukas. Pamenate, kaip vaikystėje radę gražią gėlytę, žemėje iškasdavome duobutę, į kurią paguldydavome augalą ir uždengę stikliuku užberdavome žemėmis? Kasdien vis sugrįždavome pasigrožėti žemėje paslėptu grožiu. Tai priklausė tik mums – mūsų Mažytė Paslaptis. My little Nature – lyg ta pati Mažytė Paslaptis, kurią galime nešiotis su savimi. Tai nėra paprasti papuošalai – kiekvienas užpildas atrinktas apgalvotai ir turi tam tikrų magiškų galių. Kuriame aksesuarus, padėsiančius pritraukti sėkmę, apsaugosiančius nuo pikta linkinčių, ligų ir nelaimių, padėsiančius rasti ramybę ar tikrąją meilę. Kruopščiai atrinkti gamtos elementai taps įspūdingu Jūsų stiliaus akcentu! 

Gaminių dizainas patentų biure saugomas autorinių teisių įstatymo nustatyta tvarka.

Facebook