Pakabukas Dualumas su levandomis

TALISMANAS SU LEVANDOMIS

  • Prekės kodas: DUALUMAS
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • EUR

    35.00


Galimi pasirinkimai

 
  Pirkti  

Plieninė talismanų pusė simbolizuoja tvirtas it plienas mūsų pačių susikurtas bei visuomenės mums primestas taisykles, o dalelę gamtos savyje glaudžianti stiklinė pusė – gyvenimo skonius, spalvas, garsus ir kvapus, trumpam nuo jų nukrypus, leidus savo pojūčiams paklaidžioti laisvėje... Kiekvienas DUALUMO kolekcijos talismanas - tai nuolat lydintis priminimas kasdien ieškoti balanso, tarp tvirtų, kaip plienas, taisyklių ir laisvės tiesiog mėgautis. 

Levanda – romantiškojo Provanso pasididžiavimas. Tai – kvapni magija, kuri ne tik padeda atsipalaiduoti, saldina miegą ir naudojama kaip prieskonis, bet ir atneša taiką bei santarvę tam, kas ja išmintingai pasinaudos. Amuletai su levanda atneš ramybę ir gerą nuotaika!

Rankų darbo aksesuarų dizainas patentuotas, todėl galite būti tikri, kad šis gaminys išskirtinis.


Specifikacijos:
Stiklas, nerūdijantis plienas, džiovintos levandos
Pakabuko skersmuo - 25 mm
Grandinėlės ilgį ir tipą galite pasirinkti. Pagrindinėje produkto nuotraukoje - pasidabruota grandinėlė
Modelis nuotraukoje dėvi nerūdijančio plieno grandinėlė - gyvatėlę

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas           Geras

APIE

Rankų darbo aksesuaruose slepiasi dalelė tikros, tačiau nevystančios gamtos – skirtingas reikšmes turintys augalai, akmenukai, kriauklytės, smėliukas. Pamenate, kaip vaikystėje radę gražią gėlytę, žemėje iškasdavome duobutę, į kurią paguldydavome augalą ir uždengę stikliuku užberdavome žemėmis? Kasdien vis sugrįždavome pasigrožėti žemėje paslėptu grožiu. Tai priklausė tik mums – mūsų Mažytė Paslaptis. My little Nature – lyg ta pati Mažytė Paslaptis, kurią galime nešiotis su savimi. Tai nėra paprasti papuošalai – kiekvienas užpildas atrinktas apgalvotai ir turi tam tikrų magiškų galių. Kuriame aksesuarus, padėsiančius pritraukti sėkmę, apsaugosiančius nuo pikta linkinčių, ligų ir nelaimių, padėsiančius rasti ramybę ar tikrąją meilę. Kruopščiai atrinkti gamtos elementai taps įspūdingu Jūsų stiliaus akcentu! 

Gaminių dizainas patentų biure saugomas autorinių teisių įstatymo nustatyta tvarka.

Facebook