PAKABUKAS LAŠAS SU PIENĖS PŪKELIAIS

PAKABUKAS SU PIENĖS PŪKELIAIS

  • Prekės kodas: THE DROP
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • EUR

    75.00


Galimi pasirinkimai

 
  Pirkti  

Žymos: PAKABUKAS LAŠAS SU PIENĖS PŪKELIAIS


Pakabukai THE DROP yra unikalūs bei kokybiški papuošalai, įkvėpti gamtos grožio po lietaus.  

Stilizuoto lašo formos pakabukų THE DROP dizainą sukūrė produktų dizainerė Barbora Adamonytė - Keidūnė. 
Kiekviename kolekcijos pakabuke įkomponuota maža dalelė gamtos,  kruopščiai atrinktos ir išsaugotos, kad užfiksuotų trapią pasaulio magiją. Kokybiškas nerūdijančio plieno spindesys suteiks prabangos jausmo, o žavingi gamtos elementai leis sulaukti galybės komplimentų iš aplinkinių. Kasdien puoštis pakabuku  THE DROP – tai tarsi nešiotis gamtos ramybės ir elegancijos dalelę kartu su savimi. 

Šis pakabukas bus tarsi priminimas nenusisukti nuo gamtos tausojant ir saugant ją,  nes esame ir būsime jos dalis.  Tai mus supančios gamtos šventė, įkomponuota į šiuolaikišką ir išskirtinį dizainą.

Jau nuo vaikystės žinome, kad pienės pūkeliai turi mistišką galią pildyti norus. Tereikia labai panorėti ir stipriai papūsti, kad toli toli sklendžiantys pieno pūkeliai tyliai pasnabždėtų Tavo norą vėjui, dangui ir saulei. Papuošalai su pienių pūkeliais – tiems, kas turi didelį ir karštą norą.

Specifikacijos:

Nerūdijančio plieno korpusas ir grandinėlė, stiklas, natūralūs pienės pūkeliai.
Grandinėlės ilgį galite pasirinkti užsakymo metu.
Pakabuko dydis 2,5 x 3,0 cm. 


 


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas           Geras

APIE

Rankų darbo aksesuaruose slepiasi dalelė tikros, tačiau nevystančios gamtos – skirtingas reikšmes turintys augalai, akmenukai, kriauklytės, smėliukas. Pamenate, kaip vaikystėje radę gražią gėlytę, žemėje iškasdavome duobutę, į kurią paguldydavome augalą ir uždengę stikliuku užberdavome žemėmis? Kasdien vis sugrįždavome pasigrožėti žemėje paslėptu grožiu. Tai priklausė tik mums – mūsų Mažytė Paslaptis. My little Nature – lyg ta pati Mažytė Paslaptis, kurią galime nešiotis su savimi. Tai nėra paprasti papuošalai – kiekvienas užpildas atrinktas apgalvotai ir turi tam tikrų magiškų galių. Kuriame aksesuarus, padėsiančius pritraukti sėkmę, apsaugosiančius nuo pikta linkinčių, ligų ir nelaimių, padėsiančius rasti ramybę ar tikrąją meilę. Kruopščiai atrinkti gamtos elementai taps įspūdingu Jūsų stiliaus akcentu! 

Gaminių dizainas patentų biure saugomas autorinių teisių įstatymo nustatyta tvarka.

Facebook