Pakabukas su pienės pūkeliu

TALISMANAS SU PIENĖS PŪKELIU

  • Prekės kodas: REFLECTIONS
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • EUR

    37.00


Galimi pasirinkimai

 
  Pirkti  

Ar norėtumėte, kad pakabukas, su natūraliais gamtos elementais taptų jūsų unikalaus stiliaus akcentu? O galbūt mažu pasižadėjimu gamtai ar jūsų maža paslaptimi?
Naujos kolekcijos talismanus ATSPINDŽIAI puošiančios raidės – tai prekės ženklo kodas, ir kūrėjos filosofijos, įkvėpusios šią kolekciją, atspindys. Trumpinys MLN - ,,My Love for NATURE,, reiškia meilę ir dėkingumą gamtai ir gamtos pasauliui, kuris atsispindi rankų darbo papuošaluose. Gamta yra neatsiejama mūsų prigimties dalis, todėl tik nuolatos puoselėdami ryšį su gamta ir gerbdami ją galime tą prigimtį išlaisvinti.  

Jau nuo vaikystės žinome, kad pienės pūkeliai turi mistišką galią pildyti norus. Tereikia labai panorėti ir stipriai papūsti, kad toli toli sklendžiantys pieno pūkeliai tyliai pasnabždėtų Tavo norą vėjui, dangui ir saulei.  Papuošalai su pienių pūkeliais – tiems, kas turi didelį ir karštą norą.

Gali būti nešiojamas kaip dvipusis pakabukas. 

Specifikacijos:
Stiklas, nerūdijantis plienas, juodos spalvos medžiaga, pienės pūkas

Pakabuko skersmuo - 25 mm
Grandinėlės ilgį ir tipą galite pasirinkti
Modelis nuotraukoje dėvi nerūdijančio plieno gyvatėlę grandinėlė - 60 cm ilgio 
Pagrindinėjė produkto notraukoje - pasidabruota grandinėlė


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas           Geras

APIE

Rankų darbo aksesuaruose slepiasi dalelė tikros, tačiau nevystančios gamtos – skirtingas reikšmes turintys augalai, akmenukai, kriauklytės, smėliukas. Pamenate, kaip vaikystėje radę gražią gėlytę, žemėje iškasdavome duobutę, į kurią paguldydavome augalą ir uždengę stikliuku užberdavome žemėmis? Kasdien vis sugrįždavome pasigrožėti žemėje paslėptu grožiu. Tai priklausė tik mums – mūsų Mažytė Paslaptis. My little Nature – lyg ta pati Mažytė Paslaptis, kurią galime nešiotis su savimi. Tai nėra paprasti papuošalai – kiekvienas užpildas atrinktas apgalvotai ir turi tam tikrų magiškų galių. Kuriame aksesuarus, padėsiančius pritraukti sėkmę, apsaugosiančius nuo pikta linkinčių, ligų ir nelaimių, padėsiančius rasti ramybę ar tikrąją meilę. Kruopščiai atrinkti gamtos elementai taps įspūdingu Jūsų stiliaus akcentu! 

Gaminių dizainas patentų biure saugomas autorinių teisių įstatymo nustatyta tvarka.

Facebook