Nefrito amuletas

Žalsvasis Nefritas

  • Prekės kodas: Natural crystals
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • EUR

    37.00


Galimi pasirinkimai

 
  Pirkti  

Amuletai su kristalais - daugiau nei vien dailus papuošalas. Juose esantiems kristalams įvairiose kultūrose nuo seno priskiriama įvairių gydomųjų galių - šie akmenys teigiamai veikia ne tik mūsų fizinę, bet ir emocinę sveikatą.

Nefritas:

- Saugo nuo neigiamų įtakų
- Saugo šeimą nuo nesutarimų bei padeda siekti darnos santykiuose
- Akmens pagalba nesunku pradėti gyvenimo pokyčius, išeiti iš aklavietės ir net pakeisti pasaulėžiūrą.

Visus gamtoje randamus kristalus vienija keletas bruožų - jų poveikis švelnus, jie nekenksmingi sveikatai, tikima, jog jie visi apsaugo jų nešiotoją nuo neigiamos energijos,praskaidrina mintis ir įkvepia pasitikėjimo savimi. Žinoma, šie pakabukai pasitarnaus ir kaip skoningas, prie visko derantis papuošalas - klasikinės formos, subtilaus dizaino jie derės prie daugumos drabužių ir tiks įvairiomis progomis. Belieka pasirinkti jums labiausiai patinkančią spalvą!

 

Pakabuko skersmuo - 25 mm
Įprastos grandinėlės ilgis ~ 90cm

Sudėtis: nerūdijantis plienas, stiklas, natūralūs ametisto kristalai

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas           Geras

APIE

Rankų darbo aksesuaruose slepiasi dalelė tikros, tačiau nevystančios gamtos – skirtingas reikšmes turintys augalai, akmenukai, kriauklytės, smėliukas. Pamenate, kaip vaikystėje radę gražią gėlytę, žemėje iškasdavome duobutę, į kurią paguldydavome augalą ir uždengę stikliuku užberdavome žemėmis? Kasdien vis sugrįždavome pasigrožėti žemėje paslėptu grožiu. Tai priklausė tik mums – mūsų Mažytė Paslaptis. My little Nature – lyg ta pati Mažytė Paslaptis, kurią galime nešiotis su savimi. Tai nėra paprasti papuošalai – kiekvienas užpildas atrinktas apgalvotai ir turi tam tikrų magiškų galių. Kuriame aksesuarus, padėsiančius pritraukti sėkmę, apsaugosiančius nuo pikta linkinčių, ligų ir nelaimių, padėsiančius rasti ramybę ar tikrąją meilę. Kruopščiai atrinkti gamtos elementai taps įspūdingu Jūsų stiliaus akcentu! 

Gaminių dizainas patentų biure saugomas autorinių teisių įstatymo nustatyta tvarka.

Facebook