Pakabukas su kriauklytėmis

BLUE SEA Ryškiai mėlyni akmenukai ir kriauklytės

  • Prekės kodas: Bubble 20
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • EUR

    14.00


Galimi pasirinkimai

 
  Pirkti  

Akmuo – tai amžiniškumo ir tvirtumo simbolis, o šalia šio stiprybės simbolio - trapios kriauklytės. Šis dažnai gamtoje randamas bet gan neįprastas duetas tarsi rodo mums, kad grožis atsiskleidžia esant balansui ir harmonijai. Juk be lietaus neįvertintume ir saulės, tiesa?

Papuošalai su akmenukais ir kriauklytėmis jų šeimininkui atneš harmoniją ir reikiamu metu suteiks stiprybės arba švelnumo.


Stikliuko skersmuo 20 mm
Visos grandinėlės ilgis apie 80 cm   

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas           Geras

APIE

Rankų darbo aksesuaruose slepiasi dalelė tikros, tačiau nevystančios gamtos – skirtingas reikšmes turintys augalai, akmenukai, kriauklytės, smėliukas. Pamenate, kaip vaikystėje radę gražią gėlytę, žemėje iškasdavome duobutę, į kurią paguldydavome augalą ir uždengę stikliuku užberdavome žemėmis? Kasdien vis sugrįždavome pasigrožėti žemėje paslėptu grožiu. Tai priklausė tik mums – mūsų Mažytė Paslaptis. My little Nature – lyg ta pati Mažytė Paslaptis, kurią galime nešiotis su savimi. Tai nėra paprasti papuošalai – kiekvienas užpildas atrinktas apgalvotai ir turi tam tikrų magiškų galių. Kuriame aksesuarus, padėsiančius pritraukti sėkmę, apsaugosiančius nuo pikta linkinčių, ligų ir nelaimių, padėsiančius rasti ramybę ar tikrąją meilę. Kruopščiai atrinkti gamtos elementai taps įspūdingu Jūsų stiliaus akcentu! 

Gaminių dizainas saugomas autorinių teisių įstatymo nustatyta tvarka.

Facebook