STALINIS šviestuvas su natūraliu pienės pūku

STALINIS šviestuvas su pienės pūku

  • Prekės kodas: LED LAMP
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • EUR

    59.00

 
  Pirkti  

Šis originalus rankų darbo meno kūrinys gali tapti puikia dovana draugams, artimiesiems, arba tiesiog sau - stiklo imitacijos rutulys su natūraliu pienės pūku viduje ne tik papuoš namus, bet pasitarnaus kaip patogus, dekoratyvus stalinis šviestuvas. Nedidelis, patogus naudoti, patvarus ir skoningas šviestuvas gali tapti unikaliu namų ar biuro interjero akcentu - ilgais rudens ir žiemos vakarais jis ne tik užlies kambarį jaukia šviesa, bet ir primins saulėtas vasaros dienas, kai pienės pūkai, nešiojami šilto vėjelio, lengvai plevena ore…

Troškimas atnešti truputį gamtos į miesto žmogaus namus ir įkvėpė šio kūrinio koncepciją: stiklo rutuliu apgaubtas gėlės pūkas yra tarsi pagauta ir išsaugota vasaros akimirka - truputis saulės ir šilumos.

Skleidžiamos šviesos pakanka sukurti jaukiai atmosferai.

 

Pūko rutulio specifikacijos:

Dvikomponentė derva.

Natūralus pienės pūkas.

Rutulio skersmuo 7cm.


LED šviestuvo specifikacijos:

LED šviesos pagrindas pagamintas iš Buko medžio, kuris yra yra patvarus ir saugus naudoti.

LED šviesos pagrindo skersmuo 7 cm, aukštis 2 cm, 5V 1W, įjungiamas/išjungiamas paspaudus mygtuką, šilta (gelsva) šviesa suteikia jaukumo, 6 LED švieselės, kurios neeikvoja daug elektros energijos.

USB jungties kabelis apie 98cm ilgio.

Į komplektą neįeina elektros lizdo adapteris USB kabeliui.

Ilgai naudojant pagrindas gali  šiek tiek įšilti, todėl virš jo nerekomenduojama dėti žvakių ir kitų lengvai tirpstančių daiktų.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas           Geras

APIE

Rankų darbo aksesuaruose slepiasi dalelė tikros, tačiau nevystančios gamtos – skirtingas reikšmes turintys augalai, akmenukai, kriauklytės, smėliukas. Pamenate, kaip vaikystėje radę gražią gėlytę, žemėje iškasdavome duobutę, į kurią paguldydavome augalą ir uždengę stikliuku užberdavome žemėmis? Kasdien vis sugrįždavome pasigrožėti žemėje paslėptu grožiu. Tai priklausė tik mums – mūsų Mažytė Paslaptis. My little Nature – lyg ta pati Mažytė Paslaptis, kurią galime nešiotis su savimi. Tai nėra paprasti papuošalai – kiekvienas užpildas atrinktas apgalvotai ir turi tam tikrų magiškų galių. Kuriame aksesuarus, padėsiančius pritraukti sėkmę, apsaugosiančius nuo pikta linkinčių, ligų ir nelaimių, padėsiančius rasti ramybę ar tikrąją meilę. Kruopščiai atrinkti gamtos elementai taps įspūdingu Jūsų stiliaus akcentu! 

Gaminių dizainas patentų biue saugomas autorinių teisių įstatymo nustatyta tvarka.

Facebook