Pakabukas su mėlynais akmenukais

TALISMANAS SU MĖLYNAIS AKMENUKAIS

  • Prekės kodas: REFLECTIONS
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • EUR

    37.00


Galimi pasirinkimai

 
  Pirkti  

Naujos kolekcijos talismanus ATSPINDŽIAI puošiančios raidės – tai prekės ženklo kodas, ir kūrėjos filosofijos, įkvėpusios šią kolekciją, atspindys.
Trumpinys MLN - ,,My Love for NATURE,, reiškia meilę ir dėkingumą gamtai ir gamtos pasauliui, kuris atsispindi rankų darbo papuošaluose. Gamta yra neatsiejama mūsų prigimties dalis, todėl tik nuolatos puoselėdami ryšį su gamta ir gerbdami ją galime tą prigimtį išlaisvinti.   

Trys raidės yra diskretiškai įkomponuotos tik vienoje pakabuko pusėje, todėl pakabukai gali būti dėvimi dviem skirtingais būdais. Dėvėkite raidėmis į išorę, kad parodytumėte savo meilę gamtai, arba apsukite pakabutį, kad tai būtų  tarsi jūsų mažas pasižadėjimas sau.  Gamtos elementuose slypinti jėga yra kiekviename iš mūsų, tereikia nepamiršti savo šaknų, rasti laiko stabtelėti ir atsigręžti į save – savo atspindį galime išvysti ne tik nurimusiame ežere ar tamsiame lede, bet ir kiekviename augale, smėlio smiltyse, net pienės pūke – mes visi esame plačiosios mūsų visatos dalis.

Akmuo – tai tvirtumo simbolis. Gydomasis akmens poveikis yra susijęs su tam tikro ilgio bangų virpesių poveikiu mūsų organizmui, nes daugelis akmenų sugeba sugerti, atspindėti ir modifikuoti šviesos spindulių energiją.  Papuošalai su akmenukais jų šeimininkui atneš harmoniją ir reikiamu metu suteiks stiprybės.

Specifikacijos:
Stiklas, nerūdijantis plienas, dažyti akmenukai
Pakabuko skersmuo - 25 mm
Grandinėlės ilgį ir tipą galite pasirinkti
Modelis nuotraukoje dėvi nerūdijančio plieno gyvatėlę grandinėlė - 60 cm ilgio 
Pagrindinėjė produkto notraukoje - pasidabruota grandinėlė

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas           Geras

APIE

Rankų darbo aksesuaruose slepiasi dalelė tikros, tačiau nevystančios gamtos – skirtingas reikšmes turintys augalai, akmenukai, kriauklytės, smėliukas. Pamenate, kaip vaikystėje radę gražią gėlytę, žemėje iškasdavome duobutę, į kurią paguldydavome augalą ir uždengę stikliuku užberdavome žemėmis? Kasdien vis sugrįždavome pasigrožėti žemėje paslėptu grožiu. Tai priklausė tik mums – mūsų Mažytė Paslaptis. My little Nature – lyg ta pati Mažytė Paslaptis, kurią galime nešiotis su savimi. Tai nėra paprasti papuošalai – kiekvienas užpildas atrinktas apgalvotai ir turi tam tikrų magiškų galių. Kuriame aksesuarus, padėsiančius pritraukti sėkmę, apsaugosiančius nuo pikta linkinčių, ligų ir nelaimių, padėsiančius rasti ramybę ar tikrąją meilę. Kruopščiai atrinkti gamtos elementai taps įspūdingu Jūsų stiliaus akcentu! 

Gaminių dizainas patentų biure saugomas autorinių teisių įstatymo nustatyta tvarka.

Facebook