Pakabukas Dualumas su viržiais

TALISMANAS SU MIŠKO VIRŽIAIS

  • Prekės kodas: DUALUMAS
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • EUR

    35.00


Galimi pasirinkimai

 
  Pirkti  

Plieninė talismanų pusė simbolizuoja tvirtas it plienas mūsų pačių susikurtas bei visuomenės mums primestas taisykles, o dalelę gamtos savyje glaudžianti stiklinė pusė – gyvenimo skonius, spalvas, garsus ir kvapus, trumpam nuo jų nukrypus, leidus savo pojūčiams paklaidžioti laisvėje... Kiekvienas DUALUMO kolekcijos talismanas - tai nuolat lydintis priminimas kasdien ieškoti balanso, tarp tvirtų, kaip plienas, taisyklių ir laisvės tiesiog mėgautis. 

Viržis - nuostabaus grožio ir aromato augalas. Pasak legendos, tai vienintelis augalas paklusęs dievams ir sutikęs augti atšiauriomis sąlygomis sausose, nederlingose žemėse. Už tai šis spalvingas krūmelis ir buvo apdovanotas patrauklia išvaizda, aromatu bei gydančiomis savybėmis. Papuošalai su miško viržiais suteikia stiprybės, padeda išlikti tvirtam ir atspariam bet kokioje situacijoje.

Dėmesio! Viržių spalva ir struktūra gali šiek tiek skirtis nei nuotraukoje, kadangi  viržiai gali būti kitos rūšies.

Rankų darbo aksesuarų dizainas patentuotas, todėl galite būti tikri, kad šis gaminys išskirtinis.


Specifikacijos:
Stiklas, nerūdijantis plienas, viržiai
Pakabuko skersmuo - 25 mm
Grandinėlės ilgį ir tipą galite pasirinkti. Pagrindinėje produkto nuotraukoje - pasidabruota grandinėlė
Modelis nuotraukoje dėvi nerūdijančio plieno grandinėlę- gyvatėlęParašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas           Geras

APIE

Rankų darbo aksesuaruose slepiasi dalelė tikros, tačiau nevystančios gamtos – skirtingas reikšmes turintys augalai, akmenukai, kriauklytės, smėliukas. Pamenate, kaip vaikystėje radę gražią gėlytę, žemėje iškasdavome duobutę, į kurią paguldydavome augalą ir uždengę stikliuku užberdavome žemėmis? Kasdien vis sugrįždavome pasigrožėti žemėje paslėptu grožiu. Tai priklausė tik mums – mūsų Mažytė Paslaptis. My little Nature – lyg ta pati Mažytė Paslaptis, kurią galime nešiotis su savimi. Tai nėra paprasti papuošalai – kiekvienas užpildas atrinktas apgalvotai ir turi tam tikrų magiškų galių. Kuriame aksesuarus, padėsiančius pritraukti sėkmę, apsaugosiančius nuo pikta linkinčių, ligų ir nelaimių, padėsiančius rasti ramybę ar tikrąją meilę. Kruopščiai atrinkti gamtos elementai taps įspūdingu Jūsų stiliaus akcentu! 

Gaminių dizainas patentų biure saugomas autorinių teisių įstatymo nustatyta tvarka.

Facebook