Pakabukas Dualumas su samanomis

TALISMANAS SU GELTONA SAMANA

  • Prekės kodas: DUALUMAS
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • EUR

    29.00


Galimi pasirinkimai

 
  Pirkti  

Plieninė talismanų pusė simbolizuoja tvirtas it plienas mūsų pačių susikurtas bei visuomenės mums primestas taisykles, o dalelę gamtos savyje glaudžianti stiklinė pusė – gyvenimo skonius, spalvas, garsus ir kvapus, trumpam nuo jų nukrypus, leidus savo pojūčiams paklaidžioti laisvėje... Kiekvienas DUALUMO kolekcijos talismanas - tai nuolat lydintis priminimas kasdien ieškoti balanso, tarp tvirtų, kaip plienas, taisyklių ir laisvės tiesiog mėgautis. 

Samanos – ypatinga gamtos dovana. Jos turinčios galią „sugerti“ kas nereikalinga ar bloga. Tai itin galingas augalas, apsaugosiantis nuo traumų, ligų, negatyvumo ir piktųjų jėgų. Samana – tai lyg miško sanitarė ir sergėtoja – jai žinomos visos miško paslaptys.
Papuošalai su samana ne tik apsaugos nuo negandų, bet ir atneš ramybę ir pasitikejimą jį turinčiam.

Specifikacijos:
Stiklas, nerūdijantis plienas, ilgaamžės samanos
Pakabuko skersmuo - 25 mm
Grandinėlės ilgį ir tipą galite pasirinkti
Modelis nuotraukoje dėvi pasidabruotą grandinėlę - gyvatėlę

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas           Geras

APIE

Rankų darbo aksesuaruose slepiasi dalelė tikros, tačiau nevystančios gamtos – skirtingas reikšmes turintys augalai, akmenukai, kriauklytės, smėliukas. Pamenate, kaip vaikystėje radę gražią gėlytę, žemėje iškasdavome duobutę, į kurią paguldydavome augalą ir uždengę stikliuku užberdavome žemėmis? Kasdien vis sugrįždavome pasigrožėti žemėje paslėptu grožiu. Tai priklausė tik mums – mūsų Mažytė Paslaptis. My little Nature – lyg ta pati Mažytė Paslaptis, kurią galime nešiotis su savimi. Tai nėra paprasti papuošalai – kiekvienas užpildas atrinktas apgalvotai ir turi tam tikrų magiškų galių. Kuriame aksesuarus, padėsiančius pritraukti sėkmę, apsaugosiančius nuo pikta linkinčių, ligų ir nelaimių, padėsiančius rasti ramybę ar tikrąją meilę. Kruopščiai atrinkti gamtos elementai taps įspūdingu Jūsų stiliaus akcentu! 

Gaminių dizainas saugomas autorinių teisių įstatymo nustatyta tvarka.

Facebook