Žiedas su levandomis, džiovintos levandos, levandos žiedeliai, papuošalai su augalais, rankų darbo dovanos

LAVENDER Levandos žiedai

  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • EUR

    18.00


Galimi pasirinkimai

 
  Pirkti  

Žymos: žiedas, žiedukas, stiklinis gaubtelis, žiedas su gamta, secretas, sidabrinis žiedas, unikalus žiedas, žiedas su gamtos elementais, my little nature, small nature


Levanda – romantiškojo Provanso pasididžiavimas. Tai – kvapni magija kuri ne tik padeda atsipalaiduoti, saldina miegą ir naudojama kaip prieskonis, bet ir atneša taiką bei santarvę tam, kas ja išmintingai pasinaudos.

Amuletai su levanda atneš ramybę ir gerą nuotaiką!


Myli gamtą? Nešiokis ją kartu su savimi!


Korpuso skersmuo - 18mm

Sudėtis: Nerūdijantis plienas, džiovinti levandos žiedai.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas           Geras

APIE

Rankų darbo aksesuaruose slepiasi dalelė tikros, tačiau nevystančios gamtos – skirtingas reikšmes turintys augalai, akmenukai, kriauklytės, smėliukas. Pamenate, kaip vaikystėje radę gražią gėlytę, žemėje iškasdavome duobutę, į kurią paguldydavome augalą ir uždengę stikliuku užberdavome žemėmis? Kasdien vis sugrįždavome pasigrožėti žemėje paslėptu grožiu. Tai priklausė tik mums – mūsų Mažytė Paslaptis. My little Nature – lyg ta pati Mažytė Paslaptis, kurią galime nešiotis su savimi. Tai nėra paprasti papuošalai – kiekvienas užpildas atrinktas apgalvotai ir turi tam tikrų magiškų galių. Kuriame aksesuarus, padėsiančius pritraukti sėkmę, apsaugosiančius nuo pikta linkinčių, ligų ir nelaimių, padėsiančius rasti ramybę ar tikrąją meilę. Kruopščiai atrinkti gamtos elementai taps įspūdingu Jūsų stiliaus akcentu! 

Gaminių dizainas saugomas autorinių teisių įstatymo nustatyta tvarka.

Facebook